Crysis Remastered Trilogy’nin Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Crysis efsanesi remaster versiyonları ile geri dönüyor. 14 yıllık bekleyişin ardından çıkış yapacak bu versiyonlar hakkında yeni detaylar geldi. Crytek’in yaptığı açıklamaya göre Crysis 2 ve Crysis 3 Remastered versiyonları 15 Ekim itibariyle çıkış yapmış olacak.

İşin güzel yanı oyunları teker teker alabilecek olmamız. Fakat daha fazla bekleyemem diyenler için remaster versiyonların tek bir paket halinde satışa sunulacağını da belirtelim. Bu özel versiyonlar 4K desteğine ve daha yüksek FPS’lere sahip olacak. Tabii ki yenilenmiş kaplamalar ve görsel diğer güncellemeler sizleri bekliyor olacak.

Crysis ailesinin “kötü çocuğu” Warhead’den ise henüz bir haber yok. Bildiğimiz kadarıyla Crytek, ilk oyunun DLC’sini remaster versiyonuna kavuşturma konusunda ısrarcı değil. Fakat geri kalan oyunların tamamı ilk günlerinde sadece Epic Games Store’a özel olacak.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir