Call of Duty: Vanguard’ın PC Betası 18 Kasım’da Başlayacak

Yeni Call of Duty heyecanı dört bir yanımızı sarmış durumda. Call of Duty: Vanguard’ın açık beta süreciyle bu heyecanı gidermek isteyen Activision, PC oyuncularının açık beta sürecine giriş yapabileceği tarihi paylaştı. Oyuncular, 18 – 20 Eylül arasında bu sürece katılabilecek.

Sledgehammer’ın yaptığı yeni yayından gelen bu açıklamalar sayesinde beta süreci hakkında da yeni şeyler öğrenme fırsatı bulduk. Örneğin oyunu ön sipariş veren oyuncular, beta sürecine daha erken katılabilecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi PlayStation kullanıcıları beta sürecine kavuşacak ilk oyuncular olacak.

PS kullanıcıları için açık beta 16-20 Eylül süresince devam edecek. PC ve Xbox versiyonu için ön sipariş veren oyuncular ise 16-17 Eylül’de sürece erken erişim yapabilecek. PlayStation 5 üzerinde 9 GB yer isteyecek olan demo, büyük ihtimalle PC ve Xbox’ta da benzer bir büyüklüğe sahip olacaktır.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir