Call of Duty: Vanguard’ın Kutulu Versiyonu Zorunlu İnternet Gerektirecek

Call of Duty: Vanguard’ın kutulu versiyonunu, yani fiziksel disk halini satın alan oyuncuların da zorunlu internet bağlantısına sahip olması ve oyunu oynayabilmek için içerik indirmesi gerekecek. Twitter’da Destruction Games tarafından belirtilen detaya göre oyunun kutularının üzerinde “İnternet gereklidir” ve “İçerik indirmesi gereklidir” ibareleri yer alıyor.

Yani anlayacağınız Activision, Call of Duty: Vanguard’ın kutulu versiyonlarına oyunun tam versiyonunu koymamış ve internetten güncelleme istetecek, bu da oyunun fiziksel versiyonunu satın almanın koleksiyon amacı dışında hiçbir esprisi kalmamasına yol açıyor.

Call of Duty oyunlarının diskte kapladığı yer malumunuz, oyunların indirme büyüklükleri git gide artıyor. Bu da oyunun fiziksel kutularının içinde sadece tek bir disk bulunacağına, geri kalan içeriğin internetten indirilmesi gerekeceğine işaret ediyor aslında. Yakında bazı diğer oyunlar gibi kutunun içinden disk veya fiziksel bir format yerine sadece oyun kodu çıkarsa da şaşırmamak lazım.

Call of Duty: Vanguard tüm dünyada 5 Ekim’de çıkacak.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir