Binance’e Yeni Bir Altcoin Geldi! Fiyatı Uçtu Gitti

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeledi. Borsanın listelediği altcoin projesi dYdX (DYDX)’in fiyatı uçtu gitti… Detayları ve proje incelemesini Kriptokoin.com olarak, sizler için derledik…

Binance, yeni bir altcoin listeledi ve fiyat uçtu!

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeledi. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, dYdX’i (DYDX) Innovation Zone’de listeleyecek ve DYDX/BNB, DYDX/BTC, DYDX/BUSD ve DYDX/USDT işlem çiftleri için 09.09.2021 tarihinde alım satıma başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak DYDX yatırmaya başlayabilir. DYDX için para çekme işlemleri 10.09.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında para çekme işlemlerinin gerçek durumunu görebilirler. DYDX Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Borsanın listelediği altcoin’in fiyatı uçtu gitti. Kripto paranın yukarıdaki grafiğine bakıldığında şaşırtıcı yükselişin boyutu açıkça görünüyor.

dYdX (DYDX) nedir? Son yaşanan hatanın nedeni nedir?

DYDX, dYdX katman 2 protokolünün yönetim tokenidir. DYDX, sahiplerine protokoldeki değişiklikleri önerme ve oylama, stake ödülleri kazanma ve işlem ücreti indirimlerinden yararlanma hakkı verir. DeFi platformu ilk olarak geçen ay beraberindeki bir yönetim planıyla bir token başlatmayı planladığını duyurdu. Bu planlar, DYDX’i alan kullanıcıların aynı tokende bir getiri elde ettiği bir safety staking pool için planları da içeriyordu.

Ancak, 8 Eylül’de token dağıtım programının başlatılmasından kısa bir süre sonra, geliştirme ekibi, safety staking pool sözleşmesinin yürürlüğe girmesinden kısa bir süre sonra dağıtımında bir hata keşfetti. Bu nedenle, ekip sözleşme için açık kaynaklı bir düzeltme oluşturmaya çalıştığında havuza erişim engellendi. Yeni yönetim modeli nedeniyle, düzeltmeyle yapılan yükseltmenin bu ilk aşamada bir yönetim oylamasından geçmesi gerekecek. Olayı açıklayan bir gönderide dYdX Vakfı, hiçbir kullanıcı fonunun risk altında olmadığını ve önümüzdeki günlerde hepsinin kurtarılabileceğini söyledi.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir