Battlefield Mobile’dan İlk Detaylar Geldi!

EA, şu sıralarda Call of Duty: Mobile’ın domine ettiği mobil FPS dünyasına bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Şimdiden Google Play Store üzerinde ilk detayları paylaşılan mobil oyun, ücretsiz yapısı ile dikkat çekecek. Oyunun pek çok mekaniği, PC ve konsollardaki ağabeyinden gelecek.

Oyunun beta sürecinin ilk olarak Endonezya ve Filipinler’de başlaması bekleniyor. Sadece Google Play Store üzerinden erişilebilecek beta, Android 7.0 ve üstü yazılımlara sahip telefonlarda açılacak. Bu süreçte sadece Battlefield 3 haritası olan Grand Bazaar’da Conquest modunu oynayabileceksiniz.

Tabii ki oyunda alabileceğiniz çeşitli kozmetikler de bulunacak. Hatta Battlefield Mobile’ın, rakibinin izinden gidip bir de battle pass çıkartabileceğine inanıyoruz. Assault, Support, Medic ve Recon kategorilerinin tamamının bulunacağı oyunda, Specialist karakterlerin de yer alacağını düşünüyoruz.

Oyunun çıkış tarihi henüz netleşmemiş olsa da yakın zamanda hakkında çok daha fazla şey öğrenebileceğiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir