Android Lollipop 5.1.1 Şimdi de Huawei Ascend P7 Telefonlarda

Akıllı telefon pazarının zorlu rakiplerinden olan Huawei markasının en iyi cihazlarından olan Ascend P7 işletim sistemi güncellemesi aldı. Android 5.1.1 olarak yenilenen bu yeni sürüm kullanıcıları oldukça memnun etti.

Android geçtiğimiz günlerde merak ile beklenen yeni sürümü Android 6.0 Mashmallow sürümünü yayınladı. Bir önceki sürümü henüz almamış birçok cihazdan biri olan Huawei Ascend P7 idi. Geçtiğimiz günlerde o da bir önce ki sürüme kavuşan cihazlardan oldu. Bu sürümü kullanmış olması sürümün cihaz ile birlikte oldukça iyi uyum sağlaması ve başarılı şekilde uygulanabilmesi anlamına da geliyor. Çünkü bu tip yazılımlar birkaç alternatif denendikten sonra hayata geçiriliyor.

huawei ascend P7

Huawei bir başka modeli olan Mate 7 içinde Android 5.1.1 Lollipop kullanacağını bildirmişti. Bu noktada Huawei cihazı olanların güncelleme kontrolü yapmasını öneriyoruz.

Güncelleme Alırken Dikkat Edin!

Akıllı cihaz sektörüne iyi bir giriş yapan ve ürünleri oldukça iyi olan marka, dünya genelinde ciddi bir pazar payı yakalamayı hedefliyor. Ascend P7 için yayınlanan güncelleme ise 1,26 GB boyutunda oldukça yüksek bir dosya. Bu neden ile kullanıcıların bunu seveceğini düşünüyoruz. Android’in son uygulaması olan Adroid 6.0 sürümü ise birçok ülkede gelecek yıl ortalarında ancak yayımlanmış olacak. Bu yüzden bir önceki sürümün miadının dolması ortalama olarak bir yılı bulabilir. Bu tip bir uygulamayı yüklemeden önce internet bağlantınızın sınırsız olmasına da dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim. Eğer hücresel veri ağı kullanıyorsanız, güncellemenin maliyeti sizin için oldukça tuzlu olabilir.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir