Analist: Bu NFT Coin’i Sıradaki En Hızlı Altcoin!

Geniş kitlelerce takip edilen kripto kanalı Bitboy Crypto, Enjin tarafından Polkadot teknolojisi üzerine geliştirilen ve yeni hizmete sunulan NFT oyun platformu NFT Efinity (EFI) hakkında aboneleriyle paylaşımlarda bulunuyor. Analist Ben Armstrong’e göre, bu düşük kapasiteli NFT coin, NFT oyunlarında bir sonraki patlama olacak. Biz de Kriptokoin.com olarak bu NFT Coin’i tanıtmak için Bitboy Crypto’nun paylaşımlarını sizler için derledik.

NFT coin Efinity’ye genel bakış

Efnity (EFI), Web3 Foundation ile birlikte Polkadot üzerinde Efinity’yi tasarlıyor. Efinity Blockchain, Polkadot Relay Chain doğrulayıcılarına dayalı bir konsensüs algoritmasına sahip bir parachain ve Efinity’nin kendi ekonomik çerçevesine, verilerine ve durumuna sahip olmasını sağlıyor.

Analistlere göre, işlemler Efinity Parachain’in toplayıcı nodları tarafından gerçekleştiriliyor ve ağ, EFI’yi paydaşlara dağıtıyor. Öte yandan güvenlik, Polkadot’un Relay Chain doğrulayıcıları tarafından gerçekleştiriliyor. Bu da, Efinity kullanıcılarının doğrulama için ücretlendirilmediği anlamına geliyor.

Efinity (EFI) nasıl eşsiz oluyor?

NFT coin EFI, gerçekte Enjin tarafından geliştirilen ilk paratoken olacak. Altı saniyelik bir onay süresiyle, Efinity Blockchain saniyede yaklaşık 700 işlemi işleyebilecek. Kripto KOL ayrıca, Efinity’nin işlem maliyetlerinin çok daha küçük olması gerektiğini ve kullanıcıların ağın nasıl çalıştığını düşünmeden en sevdikleri öğelere odaklanmalarını sağladığını vurguluyor.

Efinity (EFI) piyasa performansı nasıl?

NFT coin EFI’nin toplam 2.000.000.000 tokeni var. EFI, son 24 saat içerisinde 1.59 dolar seviyesini gördükten sonra, yazının yazıldığı sıralarda önceki güne göre %0,6 oranında bir düşüşle 1,37 dolardan işlem görüyordu. Bugün ciddi kayıpların yaşandığı kripto para piyasasında göreceli olarak daha iyi bir duruş sergilemiş görünüyor. Haftalık olarak ise yaklaşık %11 kazanç elde etmiş durumda.

1 Haftalık Fiyat Hareketi / Kaynak: Coinmarketcap

Kripto para analisti Phoebe L. bu NFT coin için oynaklık nedeniyle endişe taşısa da umutlu da görünüyor. Analist, EFI hakkında şu yorumu yapıyor:

Kripto topluluğundaki NFT coinlerin patlamasıyla, EFI sahipleri varlıklarında ciddi bir artış bekleyebilir. Ancak, NFT tokenler diğer kripto para birimleri ile aynı oynaklık faktörünü paylaşıyor. Ayrıca, traderlar EFI kazanmak amacıyla ENJ’yi riske atabildikleri için, bu durum ENJ’nin değerinde paralel bir artışla sonuçlanabilir.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir